Polityka prywtności

1. Właścicielem sklepu "Wedding Shop" www.artykulynawesele.pl jest firma "Ceremonie Ślubne, ul. Kaliska 36A/A12, 63-460 Nowe Skalmierzyce
2. Ochrona prywatności jest dla nas istotnym zagadnieniem, dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych przekazywanych podczas korzystania z serwisu www.artykulynawesele.pl W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza naszą stronę internetową.
3. Dajemy Użytkownikom naszego serwisu możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać o sobie informacje.
4. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.artykulynawesele.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).
5. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl